Projekty hoteli

Wykonywanie projektów hoteli wymaga doświadczenia w tej dziedzinie, a także odpowiedniej wiedzy, pozwalającej na stworzenie funkcjonalnego obiektu. Cechy te wyróżniają Nay Pracownię, która posiada stabilną pozycję na rynku architektonicznym, działając od 1989 roku. Nay Pracownia zapewnia kompleksowe prowadzenie procesu projektowego, włączając w to pozyskanie niezbędnych zezwoleń oraz opinii.

 

Współpraca z klientem 

 

Nay Pracownia ściśle współpracuje ze swoimi klientami. Współtworzenie projektów możliwe jest na każdym etapie prac, również dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W efekcie inwestorzy mogą obejrzeć efekty prowadzonych działań w odwzorowaniu 3D. Taka współpraca daje możliwość wprowadzania na bieżąco ewentualnych poprawek i sugestii ze strony zleceniodawcy.

 

Klucz do sukcesu 

 

Właściwie zaprojektowany hotel to połowa drogi do sukcesu przy realizacji tak dużej inwestycji. Zarówno goście hotelowi, jak i pracownicy z pewnością docenią funkcjonalność i styl obiektu. Stworzenie miejsca będącego połączeniem spotkań biznesowych i strefy relaksu, to nie lada wyzwanie, jednak architekci z Nay Pracowni doskonale poradzą sobie z tym wymagającym zadaniem, również dzięki doświadczeniu w zakresie projektowania budynków użyteczności publicznej, włączając w to obiekty hotelarsko-gastronomiczne. Potwierdzeniem najwyższej jakości świadczonych usług jest systematycznie rosnąca liczba wykonanych projektów oraz zadowolonych klientów.